gala.com.tr

Mobilya trendlerinde yeni dönem akımları

Mobilya trendlerinde yeni dönem akımları
11 Haziran 2019 Salı
Her alanda olduğu gibi ev dekorasyonu trendleri de sürekli bir değişim ve yenilik içinde. Her yıl belli renkler ve mobilya tasarımları moda olarak kendini gösteriyor ve öne çıkıyor. 2019'da kendini fazlasıyla hissettiren ve 2020 modasında da görünmesi beklenen akımlardan esintiler ise şu şekilde olacak gibi. 
 
2019 sezonunun öne çıkan renkleri arasında yer alan indigo mavisi, zümrüt yeşili, antrasit ve doğal ahşap, 2020'de de hem mobilyalarda hem de kanepeler, perdelerde ve çeşitli ürünlerde evinizi yenilerken yararlanabileceğiniz seçenekler arasında olacak.
 
Son dönemde sert görünümlü mobilyalar ve çizgiler yerini daha yumuşak geçişlere bıraktı. Sadece kanepe, sehpa gibi mobilyalarda değil, ayna, çerçeve gibi aksesuarlarda karşımıza çıkan bu akım, önümüzdeki yıl da kendini göstermeye devam edecek gibi. Bu esintiyi, çevresinde koyacağınız bitki formları ile daha da güzelleştirebilir, evleri daha huzurlu, dinlendirici hale getirebilirsiniz.
 
2018 ve 2019 tasarımlarında ön plana ahşap, mermer, lake ve boyalı cam gibi malzemelerin bir arada kullanıldığı ürünleri, önümüzdeki dönemde daha sık görmeye başlayacağız gibi. İç mekanlarda farklı malzeme seçeneklerinin bir uyum içerisinde kullanımı, bir yandan da aynı renkte farklı malzemelerin bir arada kullanımı akımı da sürecek. Bu trendlerin püf noktası ise her zaman olduğu gibi dengeyi kurabilmek. 
 
Son dönemin tercih edilen ürünleri arasında yer alan kompakt mobilyalar da, özellikle minimal yaşamı sevenler ve küçük alanlara sahip evlerde oturanları memnun etmeye devam edecek. 
Haber Bülteni
Kampanya ve gelişmelerden haberdar olmak için ...